10 metų patirtis

UAB „Tempus Trans“ transporto ir logistikos srityje jau 10 metų. Per šį laikotarpį išaugome iki įmonių grupės, galinčios klientams pasiūlyti kompleksines plataus spektro ir aukštos kokybės logistikos paslaugas. Šiandien mes kryptingai, stabiliai dirbantys bei sparčiai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Kryptinga, orientuota į klientų poreikius plėtra, griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei ir kvalifikuoti darbuotojai užtikrina sėkmingą įvairių logistikos grandžių suderinamumą.

UAB „Tempus Trans“ nuolatos plečia savo paslaugų spektrą ir geografinę aprėptį. Įmonės apyvartos ir pervežamų krovinių skaičius kiekvienais metais stabiliai auga. 2011 metais UAB „Tempus Trans“ buvo nominuota kaip viena sparčiausiai augusi transporto ir logistikos paslaugų įmonių Lietuvoje.

Ilgametė darbo patirtis, įmonės specializacija organizuojant krovinių gabenimą iš tam tikrų Europos šalių bei glaudus bendradarbiavimas su užsienio partneriais suteikia mums galimybę pasiūlyti savo klientams optimaliausius logistikos ir transportavimo sprendimus.