Saugumas ir garantijos

UAB „Tempus Trans“ yra apdraudusi savo veiklos atsakomybę 300 000 EUR suma. Esame apsidraudę patikimos ir gerai pasaulyje žinomos draudimo kompanijos „Lloyd’s“ekspeditorių atsakomybės draudimu.

Kartais klientai pasirinkdami logistikos partnerį neatkreipia dėmesio į tai, ar partneris yra apdraudęs savo veiklos atsakomybę ir ar turimas draudimas yra patikimas. Logistikos ir krovinių pervežimo veikla yra labai rizikinga, reikalauja daug žinių ir atsakingumo. Nepaisant visų pastangų užtikrinti atliekamų paslaugų kokybę, krovinio pervežimo metu gali atsirasti nuostolių ne tik dėl vežėjo ar ekspeditoriaus kaltės. Draudimas yra garantas, kad atsiradus žalai patirti nuostoliai bus atlyginti.

Pats civilinės atsakomybės draudimas dar nėra garantas, kad bus padengti visi galimai atsiradę nuostoliai. Labai svarbu kokioje draudimo kompanijoje ir kokiomis sąlygomis yra apdrausta įmonės civilinė atsakomybė.

Mes pasirinkome gerai pasaulyje žinomos „Lloyd’s“ draudimo kompanijos ekspeditorių civilinės atsakomybės draudimą. „Loyd’s“ kompanija draudimo paslaugas siūlo jau daugiau kaip 300 metų ir yra užsirekomendavusi kaip patikima ir atsakinga draudimo paslaugų partnerė. Šį draudėją pasirinkome neatsitiktinai, atsižvelgdami į daugelį faktorių ir gerai išstudijavome siūlomo draudimo sąlygas. Per įmonės veiklos laikotarpį įsitikinome, kad ši įmonė atsakingai ir sklandžiai administruoja retkarčiais atsirandančias žalas.