Krovinių gabenimas jūros transportu

Krovinių gabenimas jūrų transportu yra vienas saugiausių, praktiškiausių ir patogiausių krovinių gabenimo būdų. Siūlome smulkių krovinių ir pilnų konteinerių gabenimo paslaugą per didžiausius Pietų Europos jūrų uostus: Pireus (Graikija), Rijeka (Kroatija), Koper (Slovėnija).

Bendradarbiaujame su didžiausiomis ir ilgamete jūrinių krovinių gabenimo patirtį turinčiomis Graikijos, Kroatijos ir Slovėnijos logistikos kompanijomis. Sutvarkome visus muitinės formalumus ir organizuojame krovinio pristatymą nuo durų iki durų. 

Veždami krovinius per  šiuos uostus galime užtikrinti greitesnį krovinių pristatymą iš Azijos regiono. Krovinius gabename iš šių regionų:

  • PIETŲ AZIJA (Bangladešas, Indija, Maldyvai, Pakistanas, Šri Lanka)
  • PIETRYČIŲ AZIJA (Kambodža, Indonezija, Malaizija, Mianmaras, Filipinai, Singapūras, Tailandas, Vietnamas)
  • RYTŲ AZIJA (Kinija, Japonija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja, Taivanas)
  • ARTIMIEJI RYTAI (Bahreinas, Kipras, Iranas, Irakas, Izraelis, Kuveitas, Libanas, Omanas, Kataras, Saudo Arabija, Sirija, Jungtiniai Arabų Emyratai (UAE), Jemenas)

Jei jus domina krovinių gabenimas jūrų transportu ir norite apie tai sužinoti daugiau, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Turite krovinį?Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją? Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.