Tarptautinis pilnų krovinių gabenimas (iki 24 t)

Savo klientams siekiame pasiūlyti tai, kas geriausia, todėl užtikriname, kad tarptautinis pilnų krovinių gabenimas būtų vykdomas laikantis griežtų kokybės, saugumo ir patikimumo reikalavimų. Organizuojame pilnų krovinių gabenimą sunkvežimiais su tentinėmis (33 epal, 24 t), temperatūrinį režimą palaikančiomis (33 epal, 24 t) ir dižiatūrėmis (38 epal, 24 t) puspriekabėmis.

Turime didelės patirties organizuojant didelių kiekių produkcijos pervežimą iš Centrinės Europos, Balkanų regiono šalių į Lietuvą, Latviją Estiją ir atgal. Per visą įmonės veiklos laikotarpį atsirinkome patikimiausius ir kainos požiūriu patraukliausius partnerius. Glaudžiai bendradarbiaujame su didžiausiomis užsienio transporto bei logistikos kompanijomis. Atsakingas požiūris, ilgalaikė partnerystė ir geranoriškas bendradarbiavimas su partneriais užtikrina mums išskirtines sąlygas.

Jei jus domina tarptautinis pilnų krovinių gabenimas ir norite sužinoti pilno krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Turite krovinį?Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją? Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.