Tarptautinis dalinių krovinių pervežimas (nuo 50 kg)

Organizuojame dalinių krovinių (nuo 50 kg svorio) pervežimą iš / į visų Europos šalių į / iš Lietuvą (-os), Latviją (-os) ir Estiją (-os). Tarptautinis dalinių krovinių pervežimas vykdomas griežtai laikantis sutartų terminų ir sąlygų. Atsižvelgiant į krovinio kiekį, svorį, pakrovimo adresą ir kliento pageidavimus, dalinius krovinius iš siuntėjų surenkame tiesiogiai arba per partnerių terminalus.

Esant klientų pageidavimui skubius dalinius krovinius galime pristatyti ir su atskiru krovinio kiekiui ir svoriui pritaikytu mažų gabaritų transportu. Reguliariai renkame dalinius krovinius iš Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Vengrijos, Slovėnijos, Kroatijos, Serbijos, Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos ir kitų Balkanų regiono šalių. Bendradarbiaujame su patikimomis ir konkurencingas kainas siūlančiomis Centrinės Europos ir Balkanų regiono šalių kompanijomis.

Jei jus domina tarptautinis dalinių krovinių pervežimas ir norite sužinoti savo krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Turite krovinį?Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją? Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.