Tarptautinis siuntų pristatymas (iki 50 kg)

Mes suprantame, kad tarptautinis siuntų pristatymas turi užtikrinti saugų, greitą ir prie individualių klientų lūkesčių prisitaikantį transportavimo procesą. Organizuojame smulkių krovinių iki 50 kg pervežimą iš / į Lietuvos (-ą) į / iš daugelį (-io) pasaulio šalių. Bendradarbiaujame su didžiausiomis siuntų pervežimą organizuojančiomis kompanijomis pasaulyje.

Atsižvelgiant į siuntos svorį, matmenis, pristatymo terminus ir vežimo kryptį, klientams pasiūlome efektyviausius siuntos pervežimo būdus. Jūsų pageidavimu galime pasiūlyti ir skubių, kitą dieną pristatymą užtikrinančias, siuntų pristatymo paslaugas.

Norėdami sužinoti savo siuntos pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Jei jus domina tarptautinis siuntų pristatymas ir norite paskaičiuoti siuntos pervežimo kainą ar užsakyti paslaugą, spauskite čia siunčiu.lt.

Turite krovinį?Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją? Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.